Głosowanie

 

Rozpoczynamy głosowanie! Tylko projekty z największą liczbą głosów uzyskają dofinansowanie i zostaną zrealizowane. Każdy głos się liczy!


Informacja

Aby wziąć udział w tym etapie, musisz być zalogowany.

Ranking projektów poddanych pod głosowanie

 

500000

Kwota budżetu

20

Liczba projektów

993800

Wartość złożonych projektów

198.76

Środki wykorzystane

Projekty twarde

 • 4

  MACIOŁKI-WESOŁY PLAC ZABAW

  Projekt zakłada doposażenie w nowe, ciekawe i rozwijające sprawność fizyczną atrakcje dla dzieci starszych i maluchów. W budżecie planu ujęte też jest odświeżenie starych atrakcji i wymiana uszkodzonych elementów na istniejącym już placu zabaw. Lepsze zagospodarowanie przestrzeni publicznej z miejscem zacienionym przeznaczonym do odpoczynku/spożycia posiłku dla wszystkich grup wiekowych. Odbiorą są wszyscy mieszkańcy Kobyłki.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 6

  Górka saneczkowa ze zjeżdżalniami oraz tyrolką.

  Projekt zakłada utworzenie górki saneczkowej z dodatkowymi elementami umożliwiającymi całoroczne korzystanie z inwestycji.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 5

  MONITOR WIELOFUNKCYJNY – ZAKUP I MONTAŻ.

  Zakup i montaż multimedialnego monitora w technologii LED w celu poszerzenia zakresu działania, dostępności i sposobu wykorzystania hali sportowo - widowiskowej.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 1

  Lawendowy Ogródek

  Chciałabym zaproponować stworzenie przestrzeni w postaci Lawendowego Ogródka, która byłaby dostępna dla wszystkich naszej społeczności. Ogródek ten miałby za zadanie nie tylko estetycznie urozmaicić naszą okolicę, ale także edukować i inspirować mieszkańców przez eksplorację różnorodności gatunkowej lawendy.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 2

  Bieżnia na Przyjacielskiej

  Budowa bieżni lekkoatletycznej o długości startowej 60 m
  Cel: poprawa aktywności fizycznej mieszkańców, integracja społeczna.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 3

  Dalekie skoki na Przyjacielskiej

  Budowa toru do skoku w dalCel: zwiększenie aktywności w zakresie zajęć lekkoatletycznych

  Status
  Trwa głosowanie

Projekty miękkie

 • 10

  Koncert świąteczny - Mieszkańcy Mieszkańcom

  Projekt zakłada zorganizowanie przez mieszkańców i dla mieszkańców Kobyłki koncertu kolęd, pastorałek, a także piosenek świątecznych w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Kobyłka. Zgodnie z ideą Budżetu Obywatelskiego, projekt ma na celu zaangażowanie mieszkańców w proces tworzenia kulturalnej oferty miasta. Jego wykonawcami, organizatorami, a także odbiorcami będą przede wszystkim mieszkańcy Kobyłki. Koncert zaplanowany jest na grudzień 2025 r.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 19

  Rękodzielnicze cuda (trzech kobiet)

  Wielopokoleniowe spotkania przy kawie, herbacie i cieście połączone z nauką nowych form rękodzielniczych, chociaż znanych od wieków, czyli: szydełkowanie, robienie na drutach oraz makrama. Przy okazji zawieranie nowych znajomości. Nowa miłość do przemijającej tradycji zrodziła pomysł na stworzenie takiego projektu, który wykona moja żona oraz inne wspaniałe rękodzielniczki.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 7

  III EDYCJA - W GÓRĘ W TRÓJCE - ŚCIANKA WSPINACZKOWA.

  W ramach projektu odbywać się będą zajęcia na ściance wspinaczkowej pod okiem wykwalifikowanego instruktora-operatora ścianki wspinaczkowej. Głównym celem jest upowszechnianie wśród mieszkańców Kobyłki aktywnych form spędzania wolnego czasu.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 18

  Kurs pierwszej pomocy dla mieszkańców miasta Kobyłka

  Projekt skierowany do osób zamieszkujących, pracujących lub uczących się w gminie Kobyłka chcących nauczyć się i doskonalić umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Będąc świadkiem zdarzenia dobrze jest wiedzieć co robić aby pomóc poszkodowanym, a może to będziesz Ty?

  Status
  Trwa głosowanie
 • 17

  KIJKI W KOBYŁCE CZYLI NORDIKOWO I FITNESSOWO

  Pomysł programu „Kijki w Kobyłce czyli nordikowo i fitnessowo zakłada kontynuację tak lubianych i popularnych wśród mieszkańców naszego Miasta treningów fitness nordic walking łączących dwie dyscypliny sportowe: elementy fitnessu i nordic walking. Kolejna edycja programu zostanie rozszerzona o ofertę zajęć przygotowanych specjalnie z myślą o seniorach oraz osobach o słabszej kondycji fizycznej i początkujących.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 15

  Fit Projekt

  Fit Projekt to kontynuacja prowadzenia bezpłatnych ogólnodostępnych i ogólnorozwojowych treningów fitness w okresie letnim w plenerze na terenie OSIR Wicher Kobyłka (maj, czerwiec, lipiec, sierpień), w kolejnych miesiącach (wrzesień, październik, listopad, grudzień) na wynajętej sali w Kobyłce.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 8

  Angielski dla kobiet

  Intensywny, nastawiony na komunikację kurs języka angielskiego dla mieszkanek Kobyłki. Projekt zakłada zorganizowanie bezpłatnych zajęć dla kobiecych 2 grup zaawansowania, cyklicznie 2 x w tygodniu, po 1 godzinie zegarowej, w grupie max. 2 osób, 25 lekcji każda.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 12

  Letnie półkolonie sportowe

  Tygodniowe, wakacyjne zajęcia ogólnorozwojowe dla 25 kobyłkowskich dzieci w wieku 8-11 lat (7.30 - 16.30)

  Status
  Trwa głosowanie
 • 13

  FIT RODZINA

  Bezpłatne zajęcia sportowe dla rodziców/opiekunów i zajęcia sportowo-rekreacyjno-kreatywne dla dzieci w wieku 7-10 lat. Zajęcia trwające 1,5 godziny raz w tygodniu byłyby prowadzone w tym samym czasie, oddzielnie dla rodziców/opiekunów i dzieci. Dwóch instruktorów czyli 3 godziny tygodniowo przez okres 6 miesięcy.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 11

  Picnic country w Kobyłce

  Nawiązanie do symbolu miasta. Mieszkańcy będą mogli poczuć się jak na Dzikim Zachodzie. Koncert muzyki country. Pokazy taneczne zespołu country - z nauką tańca liniowego. Dla najmłodszych jazda w siodle kucem. poczęstunek rodem z Dzikiego Zachodu.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 20

  Aktywna Kobyłka Plus

  50 plenerowych treningów w Kobyłce trwających około 60 minut dla dorosłych i seniorów. Mile widziana też młodzież i dzieci wraz z rodzicami. Treningi będą odbywały się 1-2 razy w tygodniu, od marca do października 2025, w tygodniu w godzinach popołudniowych lub rano w weekend. Zajęcia będą połączeniem różnych dyscyplin sportowych w tym: pilates, zdrowy kręgosłup, szybki chód oraz innych sportów dostosowanych do grupy wiekowej. Zajęcia poprowadzi instruktor sportowy.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 9

  Rusz się zdrowo Kobyłko!

  Działanie ma na celu poprowadzenie bezpłatnych treningów prozdrowotnych w dwa razy w ciągu tygodnia, w ciągu dnia. W okresie ciepłych miesięcy (maj-sierpień) adaptując do tego tereny zielone Kobyłki, jak np. Zielony skwer u zbiegu ul. Czarna Kawka i Dojazdowa oraz !!!(*nie wiem jak nazwać)!!! Park przy stawie na terenach dawnego starego Basenu, pomiędzy ul. Warszawską , a ul. Turowską w Kobyłce. Kolejno w zimniejsze miesiące (wrzesień -grudzień) na wynajętej sali w Kobyłce.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 14

  Pielęgnacja i profilaktyka stóp dla osób w wielu 70+ (podolog)

  Projekt polega na zapewnieniu dostępu do bezpłatnej diagnostyki i podstawowego zabiegu pielęgnacyjno-leczniczego stóp osób w wieku 70+, świadczonych przez specjalistę podologa.

  Status
  Trwa głosowanie
 • 16

  Hard rock porywa Kobyłkę

  Mamy wielu utalentowanych muzyków rockowych w naszym mieście i okolicach. Dwa koncerty, które na nowo odbudują historię rocka w Kobyłce. Nasza młodzież niech ma możliwość rozładowania i naładowania swoich akumulatorów.

  Status
  Trwa głosowanie

Załączniki

 
Do góry